Zbiórka "Dach nad dobrem"

Zbiórka Dach nad dobrem

Kochani! Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszej zbiórki "Dach nad dobrem". Zebrane pieniądze pozwolą nam wyremontować budynek pod nową siedzibę naszego Hospicjum.

Od 35 lat zmagamy się z problemem jakim jest brak własnego miejsca. Wynajmowany od miasta lokal stał się niewystarczający do prowadzenia dalszej działalności. Poza opieką nad chorymi, która jest dla nas najważniejsza, prowadzimy również magazyn sprzętu medycznego, pod który wynajmujemy osobny lokal. Prowadzimy również spotkania grupy wsparcia dla osób w żałobie, spotkania i szkolenia dla wolontariuszy, organizujemy zbiórki żywności i środków chemicznych. W naszych głowach pojawiają się też pomysły na rozwój działalności, ale bez dodatkowej przestrzeni będziemy stali w miejscu.

Jeśli tylko możecie, to prosimy dołóżcie nam swoją CEGIEŁKĘ do budowy DACHU NAD DOBREM i razem stworzymy miejsce, które stanie się ważnym i pięknym punktem na mapie.

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc!

Wesprzyj zbiórkę na remont nowej siedziby
Hospicjum św. Franciszka!