Zasadź swoje Pole Nadziei

Niech dzięki Waszym Polą Nadziei, Śląsk zakwitnie wiosną na żółto!!! Żonkil to międzynarodowy symbol nadziei. Co roku w październiku setki osób w Polsce sadzi żonkile, pamiętając o ludziach chorych terminalnie - podopiecznych hospicjów. Teraz każdy z Nas ma okazję pokazać w sposób symboliczny, że nie jest mu obojętny drugi człowiek.

Przyjdź do nas po cebulki żonkili!!! - od 7 października - do 23 października

Po cebulki zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Sienkiewicza 36 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Cebuli rozdawane są bezpłatnie, jedyny warunek to przesłanie zdjęć podczas sadzenia cebulek oraz gdy żonkile zakwitną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.