Zaproszenie do składania ofert na roboty budowlane

Hospicjum Świętego Franciszka zaprasza do składania ofert na roboty budowlane zgodnie z projektem architektoniczno -budowlanym i technicznym opisem rozbiórki.

pdf projekt architektoniczno-budowlany

Ofertę należy złożyć wyceniając osobno każdą z pozycji wymienioną w projekcie architektoniczno-budowlanym i technicznym opisie rozbiórki. Odstępstwo od projektu, które należy uwzględnić w wycenie - podniesienie podłogi w pomieszczeniu magazynu 0.6 piwnicy do poziomu magazynu 0.5 Utylizacja odpadów po stronie wykonawcy. W ofercie należy podać termin rozpoczęcia i zakończenia prac.

Miejsce wykonania w/w prac: Katowice ul. Piotrowicka 13. Do złożenia oferty wymagana jest wizja lokalna. Ofertę należy przesłać do dnia 25.04.2023. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wizja lokalna jest możliwa w każdy dzień roboczy po godz. 15:30 lub w soboty w godz. od 8:00 do 18:00.

Osobą kontaktową jest: Jacek Niesler tel. 782 123 411

Obmiar:

Pomieszczenia piwnic

0.1 klatka schodowa - malowanie ścian, odświeżenie stopni schodowych
0.2. - komunikacja - podłoga płytki 11,64m2 , ściany do malowania
0.3. pom. gospodarcze ( odpady medyczne ) - sugestia wykonania podłogi i scian w płytkach ,podłoga około 2,6m2 , ściany około 18m2
0.4 - archiwum - sugestia inwestora - podłoga płytki 12, 3m 2 , ściany płytki 30m2
0.5 - magazyn 1 - malowanie ścian
0.6 magazyn 2 - malowanie scian, dostosowanie podłogi ( wysokosci ) zgodnie z założeniem projektu ( stopnie ) lub zgodnie z sugestią inwestora ( wyrównanie całej powierzchni ) co wpłynie znaczącą na wysokość pomieszczenia - podłoga 27m2
0.7 - pom. porządkowe - podłoga płytki 7m2 , malowanie scian
0.8 - pom. Gospodarcze - podłoga płytki 16m2 , ściany malowanie
0.9. magazyn 3 - podłoga płytki 14m2 , malowanie ścian
0.10 - komunikacja - podłoga płytki, wymiana drzwi zewnętrznych , malowanie ścian

Parter :

1. wiatrołap , hol - malowanie scian, podłoga łatwo czyszcząca 4.04 m2
2. recepcja - podłoga łatwo czyszcząca 20.06 m2 , malowanie
3. poczekalnia - podłoga łatwo czyszcząca - 8,7 m2 , malowanie scian
4. pokój biurowy - podłoga łatwo czyszcząca 25m2 , malowanie ścian
5. sala konferencyjna - podłoga łatwo czyszczaca 37m2 , malowanie ścian
6. w.c. - remont , płytki - dostosowanie do wymogów osób niepełnosprawnych
7. gabinet lekarski - wytyczne szczególne, podłoga antystatyczna , wykładzina bezspoinowa z atestem , wykonanie zgodnie z uzgodnieniami sanepid , ściany do 2m wysokości , zmywalne

Piętro:

1.1. schody na piętro - zakres prac do uzgodnienia z inwestorem w zakresie stopni , ściany do malowania, barierka do uzupełnienia ( lamele do sufitu )
1.2. wymiana podłogi - panele 18m2 , malowanie ścian
1.3. wymiana podłogi - panele 24,25 m2 ,malowanie ścian
1.4. salka konferencyjna - wymiana podłogi , panele 14m2 , malowanie ścian
1.5 - pokój - wymiana podłogi, panele - 12m2 , malowanie scian
1.6. wc - remont zgodnie z założeniami projektowymi , nowe okładziny z płytek ( podłoga płytka na plytkę bez kucia )
1.7. pokój socjalny - wymiana podłogi panele - 12.3m2 , malowanie ścian
1.8. aneks kuchenny , płytki 4m2 podłoga , uzgodnienia dalszych prac zgodnie z zakresem wykonanego projektu kuchni.