Piknik rodzinny "Pola Nadziei" 2017

Piknik rodzinny odbędzie się 3 czerwca 2017 r. na Muchowcu w Katowicach. W tym dniu od godz. 9:00 do 13:00 na terenie Doliny Trzech Stawów będzie organizowany bieg „Postaw na Lewka”. Następnie od godz. 13:00 do 19:00 planowany jest Piknik rodzinny, który ma być połączeniem występów tanecznych i wokalnych uzdolnionej młodzieży z warsztatami z pierwszej pomocy, badaniami na obecność wirusa HCV przeprowadzanymi przez Gwiazdę Nadziei, a także pokazami rolkarzy.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Katowice, Pan Marcin Krupa. Dzięki pomocy wielu darczyńców i organizacji przygotowane zostały nagrody dla dzieci i dorosłych, którzy będą bawić się wspólnie z naszym hospicjum na Muchowcu.

Swoimi występami uświetnią ten dzień TAP DANCE z MDK Koszutka, SŁONECZNI z Pałacu Młodzieży w Katowicach, podopieczni Pani Katarzyny Gojny ze Studia Wokalnego Ósemka z Chorzowskiego Centrum Kultury oraz Studium Wokalnego Siemianowickiego Centrum Kultury, a także młodzi wokaliści z Centrum Uskrzydlij Dzieciaki z Chorzowa.

Piknik rodzinny Pola Nadziei 2017