Koncert charytatywny "Głosy dla Hospicjum" Katowice 2019

Koncert charytatywny Głosy dla Hospicjum Katowice 2019

Akcja "Głosy dla Hospicjum" organizowana jet na całym świecie w ramach obchodów Światowego Dnia Hospicjum i Opieki Paliatywnej. Koncert jest okazją do zwrócenia uwagi mediów, społeczeństwa, rządzących na konieczność zwiększenia dostępności opieki paliatywnej i hospicyjnej i stałego podnoszenia jej jakości, a także okazją do pozyskiwania funduszy na potrzeby Hospicjum, szczególnie na zakup specjalistycznego sprzętu dla naszych podopiecznych.

Gdzie i kiedy: Klubo restauracja "Królestwo" w Katowicach, 13 października (niedziela) 2019r., start: godz. 19:00

Kto wystąpi:
Support: PIK
Koncert główny: S&B

Bilety:
Przedsprzedaż: 25 zł
W dniu wydarzenia: 30 zł

Cała kwota ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczona na zakup potrzebnego sprzętu rehabilitacyjnego dla podopiecznych Hospicjum św. Franciszka!!