II Charytatywny turniej w siatkówkę dla Hospicjum

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń i sportowych emocji! Z inicjatywy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Kalet mieliśmy okazję po raz drugi wziąć udział w Charytatywnym Turnieju Piłki Siatkowej na rzecz naszego Hospicjum.

Dziękujemy:

MOW Kalety za wspaniałą organizację oraz przeprowadzenie zbiórki pieniężnej na terenie ośrodka oraz parafii św. Jakuba Starszego w Lubszy.

Panu Klaudiuszowi Kandzia Burmistrzowi miasta Kalety za obecność i objęcie wydarzenia honorowym patronatem.

Wszystkim drużynom: MOW Kalety, MOW Jaworze, Miasto Kalety, BALVITEN Volley Team za super rywalizację w duchu fair play i niesamowite emocje na boisku.

Nasza hospicyjna drużna uplasowała się na podium, zajmując 3. Miejsce.

Niemniej największą nagrodą,jaką każdy z nas zabrał dzisiaj ze sobą to serca przepełnione dobrocią i chęcią współpracy i wzajemnej pomocy przy realizacji pięknych idei.