Bieg "Bądź aktywny - przegoń raka!" 4. edycja

Bądź aktywny - przegoń raka! Bieg

Bądź aktywny - przegoń raka! 4. edycja za nami! Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo i gratulujemy wspaniałych wyników! Takiej energii, jak w sobotę jeszcze nie mieliśmy.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim wolontariuszom oraz partnerom/sponsorom, którzy włożyli ogromy wkład w to wydarzenie:

• Dawid Kamiński - Radny Rady Miasta Katowice za, jak co roku, wspaniałą współorganizację
  • uczniom z Zespołu Szkół i Placówek nr 1, Szkoły Podstawowej nr 67 oraz wychowankom Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Kalet!
  • Marek Mierzwa Fotografia za stworzenie pięknej fotorelacji
  • Fundacja Oko w Oko z Rakiem za prowadzenie warsztatów
  • Joanna Nowacka - Dietetyk Kliniczny/ Psychodietetyk za prowadzenie bezpłatnej analizy składu ciała!
  • Smart Gym Katowice Wodospady za prowadzenie rozgrzewki oraz nagrody dla zawodników
  • Katowickie Wodociągi za zapewnienie dla uczestników wody na mecie i gadżety dla uczestników
  • Dar-Ja Studio Jogi i Fitness za nagrody dla uczestników
  • Katowice - władze miasta za wsparcie wydarzenia